Registration

Start List
Dorsal Name Surname Category Website Country
1 Gosse van der Meer Khan Category Visit
2 Elijus Civilis Khan Category Visit
3 Hutch Butler Master1
4 Tumenbayar Batkhishig Sportman Visit
5 Nicolas Raybaud Khan Category Visit
6 Alejandro Santamaria Khan Category Visit
7 Luis Pasamontes Rodriguez Khan Category Visit
8 Justin Morris Khan Category Visit
9 Odei Gil Migueliz Khan Category Visit
10 Jorge Fernandes Veteran
12 Andre Kuhn Master2
13 Christine Vollmer Female
14 Leah Bayer Female
15 Hamish Morrin Master2
16 Choon Hwa Lim Master2
17 John Da Costa Veteran
18 Daniel Hermann Master1 Visit
20 Michel Villanueva Master2
21 Kristof Schrauwen Master1 Visit
22 David Vermander Master1 Visit
23 Vincent Baert Master2
24 Dennis Valerius Master2
25 Pedro Vieira Veteran
26 Tom Op de Beeck Master1
27 Robert Colqui Master1 Visit
28 Juan Garcia Sellers Veteran
29 Jose Manuel Muñoz Brotons Master2
30 Elliot Grant Sportman
31 Dirk Carpentier Master2
32 Giorgio Angelo Maurizio Marini Tandem Visit
32 Alessia Candellone Tandem Visit
33 Samuel Fernandez Burgui Master2
34 Per Nyqvist Veteran
35 Håkan Paulsson Veteran
36 Liam Organ Master2
37 Darren Cousins Master2
38 Kia King Female Visit
39 Martin Nassel Master2
40 Gareth Bridges Master1
41 Dan Smith Master2 Visit
42 Nicolas Faquet Master2 Visit
43 Francesco Bruno Master2
44 Mikael Kretz Master1
45 Paolo Stefanacci Master1 Visit
46 Francesco Pampaloni Master2 Visit
47 Fabrizio Pampaloni Veteran Visit
48 Marco Ciolli Veteran Visit
49 Filippo Capezzuoli Sportman Visit
50 Koi Lerchundi Master1
51 Ander Txakartegi Master1 Visit
52 Giovanni Colagiacomi Capponi Veteran
53 Beñat Ormaetxea Master1
54 Dario Petrelli Veteran
55 Giovanni Mastrangeli Master1
56 Benedikt Schneider Master1
57 Tomas Hammer Veteran
58 David Strooper Master2
59 Paolo Cotigni Veteran
60 Anders Murmark Master2
61 Thom Schuthof Veteran
62 Aina Martinez-Atienza Female Visit
63 Manuel Lucas Master1 Visit
64 Micah Mizumoto Sportman
65 Shun Takamura Sportman Visit
66 Hakan Granstrom Veteran
67 Giordano Abbà Master1
68 Mario Matarrita Master1
69 Ivan Carballeira Fraga Master1
70 Victor Valero Master1
71 Rodrigo Carazo Master1
72 Tessa Wiese Female
73 Javier Valero Gimènez Master2
74 Juan García Armengol Khan Category
76 Vicente De Juan Ridaura Master2
77 Frank Heese Master2
78 Felipe Sales Master2
79 David Cook Master2
81 Oscar Brihuega Moreno Master1
82 Ioannis Spandonis Master1
83 Patrick Nestel Sportman Visit
84 Jonay Galván Sánchez Master1 Visit
85 Jo O'Shaughnessy Female Visit
86 Oleguer Nicolau Vila Master1
87 Guillem Busquets Pascual Master1
88 Lorena Valera Rey Female
90 Mashu Kurata Master2
91 Gianfranco Bonfanti Veteran
92 Schartz Aloyse Veteran
95 Wouter Rijnaerts Master1
96 Annemarie Ottingh Female
97 Robert Minsky Gravel
98 Gerd Willersinn Veteran
99 Elke Willersinn Female
100 Guy Cowan Master2
102 Stephan Metzger Master2 Visit
103 Christian Boemerl Master2
104 Dow Wei Cheam Master1 Visit
105 Jose Lluis Tabeayo Galdo Master2
106 Jenny Anderson Female
107 Francisco Bautista Veteran
108 Antonio Lobato Veteran Visit

Registration

TEam List
Team Name Surname Country
Aguilar Team 1 Rodrigo Carazo
Aguilar Team 1 Victor Valero
Aguilar Team 1 Javier Valero Gimènez
Aguilar Team 2 Juan García Armengol
Aguilar Team 2 Francisco Bautista
Aguilar Team 2 Felipe Sales
Aguilar Team 3 Ivan Carballeira Fraga
Aguilar Team 3 Vicente De Juan Ridaura
Aguilar Team 3 Alejandro Santamaria
Extreme Bike Mugello Fabrizio Pampaloni
Extreme Bike Mugello Marco Ciolli
Extreme Bike Mugello Paolo Stefanacci
Helmugak Eusport Ander Txakartegi
Helmugak Eusport Koi Lerchundi
Helmugak Eusport Beñat Ormaetxea
HSLMC Oscar Brihuega Moreno
HSLMC Frank Heese
HSLMC Ioannis Spandonis
Iberoteam Pedro Vieira
Iberoteam Jorge Fernandes
Iberoteam Samuel Fernandez Burgui
Los Flamencos Kristof Schrauwen
Los Flamencos David Vermander
Los Flamencos Vincent Baert
Matador Racing A Benedikt Schneider
Matador Racing A David Strooper
Matador Racing A Dan Smith
Matador Racing B Nicolas Faquet
Matador Racing B Francesco Bruno
Matador Racing B Gareth Bridges
Mountain High CC Stephan Metzger
Mountain High CC Elke Willersinn
Mountain High CC Christian Boemerl
Picchio Adventures Dario Petrelli
Picchio Adventures Giovanni Mastrangeli
Picchio Adventures Giovanni Colagiacomi Capponi
Sust-Lodge CT Andre Kuhn
Sust-Lodge CT Christine Vollmer
Sust-Lodge CT Gerd Willersinn
Team 125 Gosse van der Meer
Team 125 Nicolas Raybaud
Team 125 Elijus Civilis
Team Japan Robert Colqui
Team Japan Micah Mizumoto
Team Japan Shun Takamura
Thunder from Down Under Darren Cousins
Thunder from Down Under Patrick Nestel
Thunder from Down Under Jo O'Shaughnessy

Registration

Companion People List
Name Surname Companion Country
Lander Andonegi Odei Gil Migueliz
Carl-Johan Brandt Håkan Paulsson
Christian Brandt Hakan Granstrom
Socorro Rey Lorena Valera Rey
Paola Magatti Gianfranco Bonfanti
Montserrat Castro Jose Lluis Tabeayo Galdo

We use own and third party cookies to analyze your browsing.
  Learn more about our cookie policy